Dane w firmach to jeden z najcenniejszych zasobów, dlatego tak ważne są odpowiednie zabezpieczenia. Podczas przechowywania plików na komputerze lub w chmurze, korzystania z sieci, a także przesyłania informacji drogą mailową, dane mogą być narażone na przechwycenie przez nieupoważnione osoby. Działania hackerów mogą nieść poważne konsekwencje dla płynności finansowej przedsiębiorstwa, jej wiarygodności, a nawet dalszego funkcjonowania. Odpowiednią ochroną przed atakami zapewni zapora FortiWeb. Sprawdź, czym się charakteryzuje i dlaczego warto wdrożyć ją do firmy.

Jak działa zapora FortiWeb?

FortiWeb to zaawansowana i kompleksowa ochrona hostowanych aplikacji internetowych. Zapora odpowiednio zabezpiecza je przed atakami cyberprzestępców, polegającymi na blokowaniu systemu komputerowego lub sieci (DoS) lub przejmowaniu danych i innych zasobów systemu informatycznego (DDoS). Zapora FortiWeb (https://sprint.pl/pl/uslugi/fortiweb) zapewnia także ochronę przed botami i wykrywa podejrzany ruch. Wyposażona jest w silnik sztucznej inteligencji, który umożliwia przeprowadzanie gruntownej analizy przy użyciu predefiniowanych profili bezpieczeństwa. Zapora raportuje w czasie rzeczywistym, dzięki temu na bieżąco informuje o atakach i stanie bezpieczeństwa aplikacji webowych w Twojej firmie. Dodatkowo równoważy obciążenia, co zapewnia ciągłość działania sieci.

Postaw na najlepszą ochroną aplikacji webowych

Zapora FortiWeb to najlepszy sposób na zapewnianie bezpieczeństwa danym Twojej firmy. W celu wdrożenia tego kompleksowego zabezpieczenia, warto skorzystać z usług renomowanej firmy Sprint S.A., która od 30 lat specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych oprogramowań, ułatwiających zarządzanie bezpieczeństwem. Specjaliści przeanalizują potrzeby Twojego przedsiębiorstwa i dobiorą najlepsze rozwiązanie. Przetestują także aplikację w środowisku produkcyjnym, uwzględniając różne scenariusze sieciowe. Takie działanie pozwoli na zaprojektowanie z optymalizacją pod kątem zasobów, które wymagają ochrony i biorąc pod uwagę specyficzne cechy poszczególnych aplikacji webowych. Wybierając usługi Sprint S.A. zyskujesz kompleksowe wdrożenie zapory FortiWeb. Do Twojej dyspozycji pozostaje także serwis utrzymaniowy oraz pogwarancyjny na korzystanych warunkach. Postaw na najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy i zapewnij ochronę aplikacjom webowym.

Na ataki hackerów oraz złośliwych oprogramowań szczególnie narażone są przedsiębiorstwa, zbierające dane o swoich klientach oraz partnerach biznesowych, a także gromadzące wszelkie sprawozdania finansowe i inne poufne informacje – czyli wszystkie firmy! Warto zadbać o odpowiednią ochroną sieci i postawić na zaawansowane zabezpieczenie, jakim jest FortiWeb!