Jesień to czas, w którym chętniej zostajemy w domu, najlepiej z kubkiem herbaty i ciepłym kocem. Długim wieczorom zazwyczaj towarzyszą książki, filmy i seriale. By cieszyć się swobodą i płynnym działaniem serwisów streamingowych niezbędne jest stabilne łącze. Zapewnij sobie szybką transmisję danych i ciesz się nowymi odcinkami ulubionych produkcji.

Seriale i filmy bez ograniczeń

Chcesz nadrobić zaległości w odcinkach ulubionych seriali i filmów? Rozwiązaniem jest wydajny router, który pozwoli uzyskać dostęp do sieci w całym mieszkaniu. Jeżeli mamy internet z gniazdka (transmisja danych odbywa się przy użyciu sieci energetycznej) to specjalne adaptery sprawiają, że każde gniazdko elektryczne może stać się portem sieciowym. Sama instalacja jest prosta i nie wymaga zaawansowanych umiejętności – wystarczy zamontować element w gniazdku i podpiąć kabel LAN routera. Co ciekawe, bez problemów możemy dodawać kolejne urządzenia, rozszerzając swoją sieć. Warto postawić na połączenie, które cechuje się silnym szyfrowaniem, a administrator ma stały dostęp do podglądu podłączonych sprzętów. Takie rozwiązanie sprawia, że połączenie pomiędzy adapterami jest bardzo bezpieczne. Teraz nawet w piwnicy czy na strychu możesz stworzyć strefę relaksu! Rozsiądź się wygodnie, zrób ulubiony napój i ciesz się długimi, jesiennymi wieczorami w towarzystwie ulubionych bohaterów seriali i filmów.

Słuchaj audiobooków dzięki stabilnemu łączu

Wolisz książki od seriali, ale nie masz czasu na czytanie? Wybierz audiobooki! Dedykowane aplikacje umożliwiają wysłuchanie książki z legalnego źródła. Router i mocny wzmacniacz sygnału wifi, którego rolą jest przechwytywanie i transmisja sygnału lepszej jakości, pozwolą Ci cieszyć się ulubionymi pozycjami także podczas wykonywania jesiennych prac w ogrodzie czy garażu. Urządzenie zwiększy zasięg sieci WiFi, a jego montaż jest prosty i szybki. Wystarczy umieścić je w gniazdku oraz wcisnąć dedykowany przycisk. Jeżeli będziesz mieć problem z skorzystaj z instrukcji obsługi lub filmu instruktażowego. Warto wybrać urządzenie, które pozwoli zlikwidować martwe punkty (miejsca bez zasięgu sieci WiFi) w domu.

Jesień to czas, w którym zwykle zwalniamy tempo pracy. W chłodniejsze wieczory zdecydowanie chętniej zostajemy w domu z kubkiem kakao czy gorącej herbaty. To również czas kiedy na największych platformach pojawiają się kolejne sezony najlepiej ocenianych produkcji. Nie pozwól, by słaby internet zakłócił przyjemność z oglądania. Zadbajmy o stabilny dostęp do sieci WiFi w swoim domu!