Pomysł na zarabianie w wirtualnym świecie? Dlaczego nie! Skoro instytucje sklepów internetowych działają prężnie, nie chce nam się wychodzić z domu żeby zrobić zakupy czy jedzenie, a dookoła tylu influencerów, którzy zarabiają na polecaniu marek. Przedstawiamy kilka aplikacji, dzięki którym uda Ci się zarobić pieniądze!

BuzzBee

Aplikacja, która umożliwia zarobienie poprzez wykonywanie zleceń. W większości opierają się na zrobieniu zdjęć półek w sklepie. Aplikacja monitoruje rynek i ceny różnych produktów i towarów. Sam decydujesz jakie zlecenia bierzesz i ile zarabiasz. Pieniądze są przelewane na Twoje konto. Każde wykonane zadanie przybliża Cię do coraz atrakcyjniejszych zadań, za które dostaniesz więcej pieniędzy.

Foap

Ta  platforma jest przeznaczona dla osób, które dużo fotografują. Wystarczy się zarejestrować i wgrać do bazy swoje zdjęcia zrobione smartfonem. Chętni kupują je za 10 dolarów, a Ty otrzymujesz z tego połowę. Współpracuje z wieloma znanymi markami. W łatwy sposób można na swojej twórczości zarobić trochę pieniędzy.

IndaHash

Jeżeli chcesz poczuć się jak influencer to wystarczy na początek zebrać 600 obserwujących i zainstalować aplikację. Służy ona do wsparcia firm w prowadzeniu kampanii reklamowych na Instagramie. Wystarczy się zarejestrować i dodać zdjęcie z produktem i odpowiednie hashtagi. Im bardziej rozwinięty profil, tym zyski większe. Może akurat uda Ci się zbudować solidną markę.

Aplikacje, które dają pieniądze

Make Money

Aplikacja dla tych, którzy chcą zarabiać bez większego wysiłku. Wystarczy ją zainstalować i podać swój numer telefonu. Użytkownicy co jakiś czas przysyłają smsy. Można ich ie odczytywać, badany jest jedynie zasięg systemów i kampanii. Za każdą wiadomość dostajemy pieniądze. Kiedy uzbieramy ich powyżej 2 euro możemy je wypłacić. Są również specjalne sponsorowane smsy, które pozwalają na zarobienie większej ilości pieniędzy.

PlaySpot

Lubisz grać w gry? Dlaczego więc nieco na tym nie zarobić? Użytkownicy układają puzzle, testują proste gry, wykreślanki i układanki. Każdy wygrany poziom daje określoną ilość dolarów. W aplikacji mamy dwa poziomu. Nie jest znana dokładna ilość zebranych pieniędzy potrzebna do wypłacenia, ale niestety trwa to dłuższy czas.

Cashback

Nie jest to metoda stricte zarobienia pieniędzy ale umożliwia nam podreperowanie budżetu. Podczas zakupów przez internet korzystamy ze specjalnej strony, która umożliwia nam zwrot pieniędzy. Instalujemy wtyczkę w naszym komputerze lub korzystamy z aplikacji, która przenosi nas do wybranej przez nas stronę. W ofercie widać ile procent pieniędzy odzyskamy. Dzięki temu część pieniędzy wróci do nas, a my możemy je wypłacić.

Aplikacje – usługi

Tutaj co prawda nie zarabia aplikacja ale Twoja praca. Zapewne wiesz jak działają aplikacje z dostawą jedzenia. Zarabiasz na każdym przejeździe. Im więcej dostaw i kursów tym więcej pieniędzy zarobisz. Wystarczy wybrać się na spotkanie informujące, podpisać umowę, wsiadać w transport i możesz ruszać. Ludzie coraz chętniej wybierają taką formę pracy, bo pozwala na dostosowanie grafiku do planu dnia i zajęć. Sami decydujemy kiedy wychodzimy do pracy. Przyjmujemy zlecenie przez aplikację. Nawiguje nas do naszego klienta i dostarczamy zamówienie. Podobnie sprawa ma się z aplikacjami, które służą do transportu ludzi. Dzięki nim łatwo zarobisz tyle, ile potrzebujesz.

Zarabiając w internecie należy uważać. Korzystaj tylko ze sprawdzonych aplikacji, które przyniosą zysk, a jednocześnie nie zawirusują twojego smartfona czy tabletu. Warto zerknąć do sekcji opinie i zobaczyć czy wybrana przez Ciebie aplikacja jest polecana. Dzięki temu szybko i sprawnie znajdziesz dodatkowe źródło pieniędzy.